Құрметті достар!   Бүкіләлемдік Рухани Мәдениет Форумының Президиумы 2015 жылғы 17-18 қазанда Астанада өтетін дәстүрлі конференцияға дайындығын бастап кетті. Конференцияның жалпы бағыты: «Жанның экологиясы». Бұл тақырып біздің досымыз Сесьто Кастаньоли ұйымдастырған Швейцариядағы кездесуде туындады және ғаламшарымыздың экологиясына арналды.

02.06.2015

Конференция қатысушылары

“Рухани мәдениет - әлемді жандандырудың кілті” Халықаралық Конференциясына қатысушы қонақтардың тізімі 17-19 қазан 2011 ж.

1. Ajmer Singh Brar (Үндістан) - Үндістандағы ең ірі пенджабтық газет "Ajit-тің" тілшісі.
2. Armand Anthony Assante (АҚШ) – актёр.
3. Asghar Saberi (Иран) – Астанадағы Иран Мәдени Орталығының жетекшісі
4. Athanase Vantchev de Thracy (Франция) – «Әлем ақындары» Халықаралық ұйымының вице-президенті, Солензара Мәденет Институтының президенті, Бразилия Академиясының мүшесі, Болгар Академиясының мүшесі, Француз Академиясының лауреаты.
5. Bawa JAIN (АҚШ) – БҰҰ Бүкіләлемдік Діни көшбасшылар кеңесінің бас хатшысы.
6. Bhakti Vijnan Goswami (Ресей Федерациясы) - – ИСККОН «Ресейдегі Кришна санасы қоғам орталығы» ресейлік бөлімінің жетекшісі.
7. Caroline EBERTSHAEUSER (Германия) – «Еуропа PСЖ-ның» өкілі; Өнер, мәдениет және қоғамдық рефлексия саласындағы доктор.
8. Caroline Whittle (Ұлыбритания) – «Талап тәжірибесі» Интернет жобасының жетекшісі.
9. Dorothee FREY-BURGHARD (Германия) – «Еуропа PСЖ» екінші вице-президенті.
10. Elmar AUGUSTAT (Австрия) – «Еуропа PСЖ», ұйымдастыру және үйлестіру орталық бөлімінің басшысы.
11. Erich FANKHAUSER (Швейцария) – «Швейцария PСЖ», Ұлттық Швейцария қауымдастығының президенті.
12. Ernesto KAHAN (Израиль) – Израиль Жазушылар Ассоциациясының президенті, Бүкіләлемдік Өнер және Мәдениет Академиясының вице-президенті (АҚШ), «Әлем дәрігерлері ядролық соғысқа қарсы» ұйымының экс-президенті (Бейбітшілік Нобель сыйлығының лауреаты 1985 ж.), Әлемдік әдебиет пен мәдениет халықаралық форумының вице-президенті (ИӘМХФ).
13. Frederick D. WOOLFSON (Канада) - «Будапешт Канадада» Клубының президенті.
14. Gunthild Liehr (Австрия) – «Еуропа PСЖ» вице-президенті.
15. Hans-Peter DUERR (Германия) – гравитация, эпистемология және философияның, ядролық және элементар бөлшектердің кванттық физика саласының докторы, 1987 жылғы альтернативті Нобель сыйлығының лауреаты.
16. Harvinder Singh Jolly (Үндістан) – Гобинд Саданның басшылығы Комитетінің хатшысы.
17. Hillel Levine (АҚШ) – Теология ғылымдарының докторы, иудейлік зерттеу орталығының негізін қалаушы.
18. Jinglin HOU (Қытай) – қоршаған ортаны зерттеу орталығының меңгерушісі, Қытай Жалпы Білім Академиясына қарасты Қала және қоршаған ортаны дамыту институтының профессоры, гуманитарлық ғылымдардың докторы.
19. Jonathan G. GRANOFF (АҚШ) – Жаһандық қауіпсіздік Институтының президенті, Қару-жарақтандыру және мемлекеттік қауіпсіздікті қадағалау туралы Американдық Заңгерлер Қауымдастығы Комитетінің тең төрағасы, БҰҰ-ның Қарусыздандыру, бейбітшілік пен қауіпсіздік Комитеті үкіметтік емес ұйымының вице-президенті, ядролық саясатқа қатысты заңгерлер Комитетін қоса алғанда көптеген консультациялық кеңестердің мүшесі, Бүкіләлемдік қауіпсіздікке байланысты заңгерлер Одағының мүшесі және т.б.
20. Junsei TERASAWA (Жапония) – буддалық сопы (монах) және ұстаз, Ниппонзан Мёходзи атындағы орден иегері.
21. Klaus-Dieter BUCK (Германия) – «Еуропа PСЖ», Астрономия-Астрология бөлімінің меңгерушісі.
22. Lisbeth AUGUSTAT (Германия) - «Еуропа PСЖ-ның» вице-президенті.
23. Maria Guadalupe De La Reincarnacion Mena (Мексика) – Рейнхард Ругенің көмекшісі.
24. Mary Pat Fisher (Үндістан) – Гобинд Саданның сыртқы қатынастар департаментінің жетекшісі, Гобинд Саданның Салыстырмалы Дінтануды терең зерттеу Институтының қызметкері.
25. Mehdi SANAEI (Иран) – Иран Парламентінің сыртқы саясат бойынша Комитетінің мүшесі, Ресей, Орталық Азия және Кавказ істері бойынша Иран орталығының басшысы, Ресей Жазушылар Одағының құрметті мүшесі, Қазақстан қоғамдық ғылымдары Академиясының мүшесі.
26. Mohammad Hassan Tabarraeian (Иран) – Ғалымдары тобы Ассамблеясының хатшысы және сыртқы істер бойынша Мухаммед Ташкиридің орынбасары.
27. Mohammad Reza Nikaeiyan (Иран) – «Ислам діни оқуларының бірлігі» бүкіләлемдік Форумы бас хатшысының көмекшісі.
28. Mohammad TASKHIRI (Иран) – «Ислам діни оқуларының бірлігі» бүкіләлемдік Форумының бас хатшысы.
29. Nahsen ALBAYRAM (Сирия) – з.ғ.д. Шейх Тариката Накшбанди.
30. Olena Polutina (Украина) – «РТС Украина» мекемесінің Жастар істері бойынша Халықаралық бөлімінің 2-ші вице-президенті.
31. Reinhart RUGE (Мексика) – Әлемдік Конституция және Парламенттік Ассоциациясының құрметті президенті.
32. Reinhold STANGL (Австрия) – «Рухани Әлем» этикалық қауымдастығының президенті.
33. Robert J. Chase JR (АҚШ) – «Халықаралық түйісу» ұйымының директоры және негізін қалаушы.
34. Sesto Giovanni Castagnoli (Швейцария) – Бүкіләлемдік Рухани Форумның президенті.
35. Susana Roberts (Аргентина) – Әлемдік әдебиет және мәдениет халықаралық Форумының вице-директоры, Бүкіләлемдік үндестік (гармония) қауымдастығының мүшесі.
36. Taher Masri (Иордания) – Иордания Сенатының төрағасы.
37. Wilhelm AUGUSTAT (Австрия) - «Еуропа РСЖ» президенті.
38. Абдулатипов Рамазан Гаджимурадович (Ресей Федерациясы) – «Ресей халықтарының қауымдастығы» бүкілресейлік ұйымының төрағасы, Мәскеу Өнер және Мәдениет мемлекеттік университетінің ректоры.
39. Агешин Юрий Андреевич (Ресей Федерациясы) – Ресей Федерациясы президентіне қарасты Ресей жеке құқық мектебінің проректоры.
40. Амонашвили Шалва Александрович (Ресей Федерациясы) – халық ұстазы, Ресей Білім Академиясының мүшесі, Мәскеу қалалық педагогикалық университеті, педагогока лабораториясының профессоры.
41. Анастасиади Вадим Георгиевич (Грузия) - «Кешкі Тбилиси» газетінің бас редакторы.
42. Бегалиев Муратбек (Қырғызстан) – Қырғыз консерваториясының ректоры, Қырғыз Республикасының халық әртісі, мемлекеттік сыйлық иегері, академик.
43. Боровик Генрих Авиэзерович (Ресей Федерациясы) – жазушы, қоғам қайраткері, публицист, тілші, Артем Боровик атындағы қайырымдылық қорының жетекшісі.
44. Вареник Наталья (Украина) - «Апта айнасы» газеті редакциясының тілшісі, журналист.
45. Дарнев Светозар Павлович (Ресей Федерациясы) - "Монолит" Ұжымдық серіктестігі ЖШҰ-ның директорлар Кеңесінің төрағасы.
46. Дарнева Ирина Степановна (Ресей Федерациясы) – "Әлем мәдениет арқылы" Халықаралық Қауымдастығы Президиумының мүшесі, «Ашық қатынастар аясы» ААҚ-ның бақылау кеңесінің төрағасы.
47. Джангар Пюрвеев (Ресей Федерациясы) – БҰҰ-ның Білім, Ғылым және Мәдениет жөнідегі Ұйымының «Адамзаттың ұлы көші-қон жолдарымен» Халықаралық Ассоциациясының президенті;
48. Евсюков Алексей Павлович (Ресей Федерациясы) – концертмейстер.
49. Еркен Ялгашев (АҚШ) – продюсер.
50. Карпинская-Филатова Мария Авдеевна (Ресей Федерациясы) – «М Жаңа ғаламшар теледидары» Автономды коммерциялық емес ұйымының бас директоры, Халықаралық журналистер одағының мүшесі.
51. Кобзон Иосиф Давыдович (Ресей Федерациясы) - Ресей Федерациясы мемлекеттік Думасының Депутаты, ҚСРО-ның халық әртісі.
52. Коростелёв Сергей (Қырғызстан) – Дзюнсей Терасаваның шәкірті.
53. Лужков Юрий Михайлович (Ресей Федерациясы) – Мәскеу Халықаралық университетінің ірі қалаларды басқару факультетінің деканы.
54. Немировская Инесса Ипполитовна (Ресей Федерациясы) – «Келісім» орталығының басшысы.
55. Порохова Валерия Михайловна (Ресей Федерациясы) – Ресей Жаратылыстану ғылымдары Академиясының қазіргі мүшесі, профессор, исламтанушы-ғалым.
56. Сүлейменов Олжас Омарұлы (Казақстан Республикасы) – ақын, Қазақстан Республикасының БҰҰ-ның Білім, Ғылым және Мәдениет жөніндегі Ұйымындағы өкілі.
57. Сухейль Наим Фарах (Ливан) – Ливан-Ресей үйінің төрағасы, профессор, филология ғылымдарының докторы, Ресей Авторлық қоғамының (РАҚ) және Ресей жаратылыстану ғылымдары Академиясының академигі.
58. Трунина Лариса (Ресей Федерациясы) – «Жаңа мемлекет» қоғамдық қозғалыстың координаторы.